Markéta a Marek

na motorce v přírodě

Markétka s Márou


Reaguji na slova Marka.

První focení bylo hodně dojemné, sama jsem měla co dělat, abych místo focení nehledala jen kapesník, svatba jak se patří, povedla se. Druhé focení nebylo plačtivé 😀, ještě aby bylo když to bylo intimní párové focení.
A diskrétnost? Na té si zakládám....nejsem určena někoho soudit, ale abych vás všechny dostala do varu a nafotila krásné fotky. A když by někdo nechtěl uveřejnit fotku? Chápu a toleruji, přání plním bez mrknutí oka 😉....diskrétnost za všech okolností.
Děkuji ještě jednou, Máro, .....a těším se na další focení.
😘....a zdravím Tvou lásku.

Marek M.

S Markét jsem zažil již dvě focení. Poprvé, když byly její služby věnovány jako svatební dar a podruhé, když fotila přímo mne. Při prvním se zadržovaly slzy dojetí, při tom druhém smích. Fotky a přístup jsou opravdu na vysoké úrovni. Za zmínku stojí i maximální diskrétnost a pohoda při samotném focení. Žádné nucené pózy, vše řešeno formou chceš/nechceš, možné/nemožné. Pokaždé mne bez mrknutí oka a cuknutí koutku fotila s jinou partnerkou a dokud jsem o tom nezačal mluvit sám, na toto téma by ani nedošlo. Součástí focení je i příjemná konverzace, díky které z Vás opadnou veškeré obavy a focení si doslova užijete. Při další příležitosti jsou její služby jasná volba 😉